Een goede zondagsschoolleidinggevende wijst de kinderen niet alleen de juiste richting door het leven. Nee, hij of zij gaat als een gids met de kinderen mee op pad. De kleintjes aan de hand. Zo gaan kind en opvoeder samen op reis, op weg naar de eindbestemming.
Hoe zie jij jouw rol als zondagsschoolleidinggevende? Lukt het je om te gidsen? Je bent van harte welkom op een van de regionale toerustingsbijeenkomsten om hierover samen na te denken.
Tijdens deze avonden gaan we onder andere interactief aan de slag, waarbij je ook andere zondagsschoolleidinggevenden kunt ontmoeten. Van harte welkom!
Programma
Het programma van de avonden ziet er als volgt uit:
19.30-19.45: Inloop
19.45-20.00: Welkom en opening
20.00-21.30: Interactieve toerusting
21.30-21.45: Afsluiting en hapje/drankje
De avonden worden geleid door Dieneke Blok, zondagsschoolwerker van de Hervormde Zondagsscholenbond.
Data en locaties
De avonden worden D.V. gehouden op de volgende data en locaties:
Woensdag 1 maart - Nieuwerkerk aan den IJssel (Kerkgang 2 - LET OP: inloop 19:45, aanvang 20:00!)
Woensdag 22 maart - Wijk en Aalburg (Engelsestoof 1)
Maandag 3 april - Nijkerk (Henri Nouwenstraat 14)
Maandag 17 april - Genemuiden (Hervormd Centrum, Stuivenbergstraat 51)
Woensdag 10 mei - Ooltgensplaat (Zuid Achterweg 27)
Aanmelden
Graag aanmelden voor deze avonden via het formulier in de agenda. De avonden zijn gratis bij te wonen.